ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, Lublin

Przebieg szkolenia o nazwie: ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, jest przewidziany w dniu 2012-12-03. Jesteśmy znani jako KONSFIN i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Konferencyjne Fiesta.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Lublin woj. Lubelskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 393.60 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość – zachęca KONSFIN z siedzibą w miejscowości Zielona Góra.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *