Rekrutacja – jak pozyskiwać najlepszych?, Kraków

Oferujemy kolejne szkolenie ANVIX SP. Z O.O. o nazwie: Rekrutacja – jak pozyskiwać najlepszych?. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-06 oraz zakończy się 2012-11-07.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Alexander. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1309.95 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Rekrutacja – jak pozyskiwać najlepszych?, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Rekrutacja – jak pozyskiwać najlepszych?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *