Reklamacje, gwarancja, rękojmia – aspekty prawne, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: Reklamacje, gwarancja, rękojmia – aspekty prawne, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-29 i potrwa ono do 2012-11-30. Jesteśmy znani jako J.G.Training szkolenia specjalistyczne i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Firmowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1463.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Reklamacje, gwarancja, rękojmia – aspekty prawne, przypisanego do kategorii – Prawne, Firmowe – zachęca J.G.Training szkolenia specjalistyczne posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Reklamacje, gwarancja, rękojmia – aspekty prawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *