Regulaminy pracy i regulamin wynagradzania – treść i zasady konstruowania oraz stosowania, Szczecin

Data szkolenia pt.: Regulaminy pracy i regulamin wynagradzania – treść i zasady konstruowania oraz stosowania, jest przewidziany w dniu 2012-10-08. Jesteśmy znani jako OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, prawo pracy, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Szczecin, Hotel NOVOTEL, Al. 3 Maja 31. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Szczecin województwo Zachodniopomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 430.50 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Regulaminy pracy i regulamin wynagradzania – treść i zasady konstruowania oraz stosowania, przypisanego do kategorii – Prawne, prawo pracy, inne – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann mająca swą siedzibę w mieście Szczecin.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Regulaminy pracy i regulamin wynagradzania – treść i zasady konstruowania oraz stosowania.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *