Rachunek przepływów pieniężnych- teoria i praktyka (10h), Siedlce

Szkolenie pt. Rachunek przepływów pieniężnych- teoria i praktyka (10h), które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Gowork.pl. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2013-01-10.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały podane jako Siedlce województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 500.00.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Rachunek przepływów pieniężnych- teoria i praktyka (10h), przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zaprasza Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Rachunek przepływów pieniężnych- teoria i praktyka (10h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *