Rabat 10% Zarządzanie Projektami HR, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Rabat 10% Zarządzanie Projektami HR, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy HIGH 5 Training Group. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-12, zaś koniec 2012-11-13.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, projekty.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował sale szkoleniowe HIGH5 Training Group.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1832.70 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Rabat 10% Zarządzanie Projektami HR, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, projekty – zaprasza HIGH 5 Training Group mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Rabat 10% Zarządzanie Projektami HR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *