Public Relations w administracji publicznej, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Public Relations w administracji publicznej, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-29 oraz zakończy się 2012-11-29.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, biznesowe, PR, reklama. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 528.90 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Public Relations w administracji publicznej, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, biznesowe, PR, reklama – zachęca Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Public Relations w administracji publicznej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *