PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE JAK BYĆ LIDEREM – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE JAK BYĆ LIDEREM – BUSINESS STUDIO, ma planowany start w dniu 2012-10-29 i potrwa ono do 2012-10-30. Jesteśmy znani jako BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyszczególnione jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 2029.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE JAK BYĆ LIDEREM – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu posiadająca swą siedzibę w mieście Piaseczno.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE JAK BYĆ LIDEREM – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *