Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania identyfikatorów podatkowych przez pracowników i zlec, Wadowice

Szkolenie o nazwie Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania identyfikatorów podatkowych przez pracowników i zlec, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-10-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość, inne.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Dworek Mikołaj. Dla tego obiektu szczegóły zostały zaznaczone jako Wadowice woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 381.30 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania identyfikatorów podatkowych przez pracowników i zlec, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość, inne – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Przygotowanie zakładów pracy do akcji składania identyfikatorów podatkowych przez pracowników i zlec.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *