Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, WARSZAWA

Chcemy zaprezentować Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2013-04-18 oraz zakończy się 2013-04-19. Organizatorem jest firma Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1156.82 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *