Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, WARSZAWA

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej o nazwie: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-01 i potrwa ono do 2012-10-02.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, prawne, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1156.82 PLN.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, prawne, inne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *