Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, WARSZAWA

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej zatytułowane: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-19, zaś koniec 2012-11-20.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, prawne, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1156.82 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy, prawne, inne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *