Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, Warszawa

Data szkolenia : Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, jest planowany w dniu 2012-10-26. Jesteśmy znani jako OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Prawne, Budowlane, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Warszawa, Pałac Staszica (budynek PAN), ul. Nowy Świat 72.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 639.60 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma aktywności, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w mieście Szczecin.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *