PRZYGOTOWANIE DO AKCJI WYMIAROWEJ – PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH, Rybnik

Chcemy zaoferować PRZYGOTOWANIE DO AKCJI WYMIAROWEJ – PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-08. Organizatorem jest firma GALERIA SZKOLEŃ, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Rybnicki Inkubator Technologiczny. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Rybnik województwo Śląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 319.80.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu PRZYGOTOWANIE DO AKCJI WYMIAROWEJ – PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy – zachęca GALERIA SZKOLEŃ mająca swą siedzibę w mieście Niepołomice.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: PRZYGOTOWANIE DO AKCJI WYMIAROWEJ – PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *