Przetargi w gospodarce odpadami w ramach „Rewolucji Śmieciowej”, Wrocław

Szkolenie zatytułowane Przetargi w gospodarce odpadami w ramach „Rewolucji Śmieciowej”, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej EkoDialog. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-21.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Ekologiczne, ochrona środowiska, gospodarka odpadami, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Wrocław. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 565.80 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Przetargi w gospodarce odpadami w ramach „Rewolucji Śmieciowej”, przypisanego do kategorii – Prawne, Ekologiczne, ochrona środowiska, gospodarka odpadami, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej – zaprasza EkoDialog posiadająca siedzibę w mieście Zalesie Górne.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Przetargi w gospodarce odpadami w ramach „Rewolucji Śmieciowej”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *