Przegląd podatkowy VAT i CIT na 2012/2013 rok – praktyczne warsztaty, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Przegląd podatkowy VAT i CIT na 2012/2013 rok – praktyczne warsztaty, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-12-13 i potrwa ono do 2012-12-14.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Dziennik Rzeczpospolita. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1217.70.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Przegląd podatkowy VAT i CIT na 2012/2013 rok – praktyczne warsztaty, przypisanego do kategorii – Księgowe – zachęca Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Przegląd podatkowy VAT i CIT na 2012/2013 rok – praktyczne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *