Przegląd podatkowy VAT i CIT na 2012/2013 rok – praktyczne warsztaty, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Przegląd podatkowy VAT i CIT na 2012/2013 rok – praktyczne warsztaty, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-12-13 i potrwa ono do 2012-12-14.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Dziennik Rzeczpospolita. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1217.70.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Przegląd podatkowy VAT i CIT na 2012/2013 rok – praktyczne warsztaty, przypisanego do kategorii – Księgowe – zachęca Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Przegląd podatkowy VAT i CIT na 2012/2013 rok – praktyczne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *