Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, Wrocław

Pragniemy Państwu zaprezentować Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-10-17. Organizatorem jest firma Akademia Doskonalenia Kadr, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Budynek Szkół Policealnych COSINUS. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 282.90.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca swą siedzibę w miejscowości Brzeg.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *