Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, Warszawa

Szkolenie o nazwie Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Akademia Doskonalenia Kadr. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Centrum Szkoleniowe EGZA. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 282.90 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zachęca Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca siedzibę w miejscowości Brzeg.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *