Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, Częstochowa

Przedstawiamy następne szkolenie Akademia Doskonalenia Kadr o nazwie: Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-25.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Budynek Szkół Policealnych COSINUS. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Częstochowa województwo Śląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 282.90.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zachęca Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca siedzibę w miejscowości Brzeg.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *