Prowadzenie dokumentacji pracowniczej z elementami ochrony danych osobowych., Gdańsk

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy SEKA SA Oddzial w Gdańsku zatytułowane: Prowadzenie dokumentacji pracowniczej z elementami ochrony danych osobowych.. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-23.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zawodowe, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w CTO Zieleniak. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 200.00.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Prowadzenie dokumentacji pracowniczej z elementami ochrony danych osobowych., przypisanego do kategorii – Prawne, Zawodowe, prawo pracy – zaprasza SEKA SA Oddzial w Gdańsku z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Prowadzenie dokumentacji pracowniczej z elementami ochrony danych osobowych..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *