Prospecting marketingowy – sztuka zdobywania klientów, Katowice

Przedstawiamy nowe szkolenie Business Center 1 zatytułowane: Prospecting marketingowy – sztuka zdobywania klientów. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, handlowców, autoprezentacja, NLP, podejmowanie decyzji.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma aktywności posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Business Center 1. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 899.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Prospecting marketingowy – sztuka zdobywania klientów, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, handlowców, autoprezentacja, NLP, podejmowanie decyzji – zaprasza Business Center 1 z siedzibą w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Prospecting marketingowy – sztuka zdobywania klientów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *