Projektowanie szkoleń, Toruń

Szkolenie pt. Projektowanie szkoleń, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2013-03-01 oraz zakończy się 2013-04-01.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera jako kanału transmisji.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 282.90 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Projektowanie szkoleń, przypisanego do kategorii – Nauczycielskie, Zawodowe, pedagogiczne, kadry zarządzającej, umiejętności interpersonalne, trenerskie – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Projektowanie szkoleń.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *