PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY, Poznań

Przebieg szkolenia o nazwie: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-29 oraz zakończy się 2012-10-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, trenerskie, rozwój osobisty.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1503.00.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-09-27, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 10%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, trenerskie, rozwój osobisty – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *