Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, Wrocław

Szkolenie o nazwie Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-14.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 485.10 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według organizatorów 2%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *