Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, WARSZAWA

Oferujemy nowe szkolenie MatiConsulting o nazwie: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-07.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zawodowe, obsługa klienta, handlowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 485.10 PLN.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 2%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zawodowe, obsługa klienta, handlowe – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *