Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, Poznań

Termin szkolenia o nazwie: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, jest planowany w dniu 2012-11-21. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 485.10.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *