PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Namysłów

Szkolenie o nazwie PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako medium transmisji.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 541.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2012-10-19 i rabat wynosi według firmy 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w mieście Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *