PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, Chełm

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie ARBIZ AKADEMIA BIZNESU zatytułowane: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 541.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-10, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *