Profesjonalny Manager HR Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Termin szkolenia zatytułowanego: Profesjonalny Manager HR Szkolenie Otwarte, jest przewidziany w dniu 2013-01-08. Jesteśmy znani jako Perspecta i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, okresowa ocena pracowników, HR, rekrutacja, kierownicze.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 430.50 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny Manager HR Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, okresowa ocena pracowników, HR, rekrutacja, kierownicze – zachęca Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Profesjonalny Manager HR Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *