Profesjonalny Manager HR Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Perspecta o nazwie: Profesjonalny Manager HR Szkolenie Otwarte. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-01-19.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, okresowa ocena pracowników, HR, rekrutacja, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował PERSPECTA.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 430.50 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny Manager HR Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, aktywizacja i doradztwo zawodowe, okresowa ocena pracowników, HR, rekrutacja, kierownicze – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Profesjonalny Manager HR Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *