Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Prezentujemy kolejne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej pt.: Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-28.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 689.42 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *