Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Oferujemy kolejne szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej o nazwie: Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-09-26.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Zawodowe, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 689.42 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *