Profesjonalne standardy obsługi klienta, Poznań

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. pt.: Profesjonalne standardy obsługi klienta. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-12, zaś koniec 2012-12-13.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu lub też jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Opisane tu wyżej szkolenie należy darmowych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność można, w razie wątpliwości dopytać organizatora.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalne standardy obsługi klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Profesjonalne standardy obsługi klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *