Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., WARSZAWA

Chcemy Państwu zaprezentować Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów.. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-09-05 oraz zakończy się 2012-09-06. Organizatorem jest firma Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, asertywność, efektywna komunikacja, kreatywność. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1565.79.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, asertywność, efektywna komunikacja, kreatywność – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *