Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-10-29 i potrwa ono do 2012-10-30.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, obsługa klienta, negocjacje, techniki sprzedaży.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1565.79.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, obsługa klienta, negocjacje, techniki sprzedaży – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *