Profesjonalna obsługa klienta, Gdańsk

Data szkolenia : Profesjonalna obsługa klienta, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-25 i potrwa ono do 2012-11-25. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, inne, marketing/reklama. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako medium transmisji.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 528.90.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalna obsługa klienta, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, obsługa klienta, inne, marketing/reklama – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Profesjonalna obsługa klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *