Profesjonalna asystentka/sekretarka, Warszawa

Chcemy przedstawić Profesjonalna asystentka/sekretarka. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-25, zaś koniec 2012-10-26. Organizatorem jest HIGH 5 Training Group, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia sale szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla tego obiektu szczegóły są określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 974.16 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Last Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 20%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalna asystentka/sekretarka, przypisanego do kategorii – Administracja – zachęca HIGH 5 Training Group mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Profesjonalna asystentka/sekretarka.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *