Profesjonalna asystentka/sekretarka, Warszawa

Pragniemy Państwu zaoferować Profesjonalna asystentka/sekretarka. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-08 i potrwa ono do 2012-11-09. Organizatorem jest firma HIGH 5 Training Group, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Administracja.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia sale szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 974.16 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Last Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, to 20%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy albo też samego jej uzyskania.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalna asystentka/sekretarka, przypisanego do kategorii – Administracja – zachęca HIGH 5 Training Group mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Profesjonalna asystentka/sekretarka.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *