PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, Cała Polska – różne miasta

Szkolenie o nazwie PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, biurowe, kobiet. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 731.50 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-10-10 i upust wynosi według organizatorów 5%.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, biurowe, kobiet – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *