Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, Warszawa

Oferujemy nowe szkolenie firmy Akademia Doskonalenia Kadr zatytułowane: Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-27.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Budynek Szkół Policealnych COSINUS. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 230.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca swą siedzibę w miejscowości Brzeg.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *