Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, Warszawa

Oferujemy nowe szkolenie firmy Akademia Doskonalenia Kadr zatytułowane: Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-27.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Budynek Szkół Policealnych COSINUS. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 230.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca swą siedzibę w miejscowości Brzeg.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *