Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, Bielsko-Biała

Pragniemy Państwu zaoferować Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-11-09. Organizatorem jest Akademia Doskonalenia Kadr, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu lub samego jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Humanistyczna.Miejsce jest w ofercie podane jako Bielsko-Biała województwo Śląskie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 282.90.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca siedzibę w mieście Brzeg.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Procedury i tryby zamówień publicznych. Prowadzenie postępowania. W tym zamówienia do 14 tys. euro.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *