PRINCE2 ® FOUNDATION-SZKOLENIE AKREDYTOWANE + EGZAMIN, POZNAŃ

Pragniemy Państwu zaoferować PRINCE2 ® FOUNDATION-SZKOLENIE AKREDYTOWANE + EGZAMIN. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-12. Organizatorem jest firma ORYLION Ewolucja w Biznesie, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Zarządzanie, projekty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia ZOSTANIE WSKAZANA NA 7 DNI PRZED TERMINEM SZKOLENIA. Dla tego obiektu szczegóły zostały zaznaczone jako POZNAŃ woj. Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 2500.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu PRINCE2 ® FOUNDATION-SZKOLENIE AKREDYTOWANE + EGZAMIN, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, projekty – zaprasza ORYLION Ewolucja w Biznesie posiadająca siedzibę w mieście Lublin.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: PRINCE2 ® FOUNDATION-SZKOLENIE AKREDYTOWANE + EGZAMIN.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *