PREZENTACJE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – WARSZTATY W JĘZYKU ANGIELSKIM, Warszawa

Pragniemy zaprezentować PREZENTACJE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – WARSZTATY W JĘZYKU ANGIELSKIM. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-10-29 i potrwa ono do 2012-10-30. Organizatorem jest AP Edukacja, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, autoprezentacja, efektywna komunikacja, kreatywność.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Golden Floor Plaza.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1094.70.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu PREZENTACJE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – WARSZTATY W JĘZYKU ANGIELSKIM, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, autoprezentacja, efektywna komunikacja, kreatywność – zachęca AP Edukacja posiadająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: PREZENTACJE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – WARSZTATY W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *