Prewencja jako skuteczna metoda nowoczesnej windykacji, Gdynia

Pragniemy Państwu zaprezentować Prewencja jako skuteczna metoda nowoczesnej windykacji. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-10-29. Organizatorem jest Ekspert sp. z o. o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, windykacja.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Morski Instytut Rybacki. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Gdynia województwo Pomorskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 490.77.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prewencja jako skuteczna metoda nowoczesnej windykacji, przypisanego do kategorii – Księgowe, windykacja – zaprasza Ekspert sp. z o. o. mająca siedzibę w mieście BYTÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Prewencja jako skuteczna metoda nowoczesnej windykacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *