Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, Poznań

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej zatytułowane: Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-26, zaś koniec 2012-11-27.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1156.82 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *