PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W ŚWIETLE NOWELIZACJI 2012, Krynica Zdrój

Pragniemy zaprezentować PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W ŚWIETLE NOWELIZACJI 2012. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-12-06 i potrwa ono do 2012-12-08. Organizatorem jest firma EDU-SKILLS SZKOLENIA, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, inne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w HOTEL PREZYDENT ***** WELLNESS & SPA . Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Krynica Zdrój województwo Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 2337.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W ŚWIETLE NOWELIZACJI 2012, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, inne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza EDU-SKILLS SZKOLENIA z siedzibą w mieście Lublin.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W ŚWIETLE NOWELIZACJI 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *