Prawo własności intelektualnej w reklamie i marketingu, Warszawa

Termin szkolenia o nazwie: Prawo własności intelektualnej w reklamie i marketingu, ma przewidziany początek w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-04. Jesteśmy znani jako KDK Info Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Marketingowe, Prawne, handlowe, konsumenckie, ochrona danych.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Art&Decor Placówka oświatowa. Dla tego obiektu dane są określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1709.70.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prawo własności intelektualnej w reklamie i marketingu, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Prawne, handlowe, konsumenckie, ochrona danych – zachęca KDK Info Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Prawo własności intelektualnej w reklamie i marketingu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *