Prawo pracy w 2013r. – wybrane zagadnienia, Gdańsk

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Hr Crew zatytułowane: Prawo pracy w 2013r. – wybrane zagadnienia. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-01-22.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Oliwski. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 313.65 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też samego jej uzyskania.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo pracy w 2013r. – wybrane zagadnienia, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, prawo pracy – zaprasza Hr Crew posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Prawo pracy w 2013r. – wybrane zagadnienia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *