Prawo pracy dla Menedżerów, Wrocław

Przebieg szkolenia : Prawo pracy dla Menedżerów, ma planowany start w dniu 2012-10-18, zaś koniec 2012-10-19. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Wrocław i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 490.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo pracy dla Menedżerów, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy – zaprasza SEKA S.A. Wrocław mająca siedzibę w miejscowości Wrocław.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Prawo pracy dla Menedżerów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *