Prawo pracy dedykowane dla jednostek budżetowych, Wrocław

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Prawo pracy dedykowane dla jednostek budżetowych, jest planowany w dniu 2012-10-25. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Wrocław i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, handlowe, prawo pracy.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował SEKA S.A..Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 465.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-10-24.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo pracy dedykowane dla jednostek budżetowych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, handlowe, prawo pracy – zachęca SEKA S.A. Wrocław mająca siedzibę w miejscowości Wrocław.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Prawo pracy dedykowane dla jednostek budżetowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *